27 Март, 2025

​Неизвестна Българска армия осъди на смърт Асен Генов

​Неизвестна Българска армия осъди на смърт Асен Генов

Блогърът и член на „Протестна мрежа“ Асен Генов е получил смъртна присъда от никому неизвестната Българска армия. Във Фейсук се разпространява снимка на Генов, върху която наподобявайки печат е сложен надписът: „Осъден на см*рт“. Самият блогър е споделил на страницата си заплашителния сигнал. Под снимката четм още:

„ВСИЧКИ ПРОАМЕРИКАНСКИ ПРОДАЖНИ ОТРЕПКИ ТРЯБВА ДА БЪДАТ СЪДЕНИ ОТ НАРОДЕН СЪД, А ПРИСЪДИТЕ - ИЗПЪЛНЕНИ ПРЕД ПАМЕТНИКА НА СЪВЕТСКАТА АРМИЯ! ТРУПОВЕТЕ НА ТЕЗИ ВРАГОВЕ ДА БЪДАТ ИЗГОРЕНИ, А ПЕПЕЛТА ОТ ТЯХ ДА СЕ ИМ СЕ СМЕСИ С ФЕКАЛИИ, ДОКАРАНИ ОТ РУСИЯ.

НАКРАЯ, ВСИЧКО ТОВА ДА СЕ ОПАКОВА И ИЗПРАТИ ПО ДИПЛОМАТИЧЕСКАТА ПОЩА В АМЕРИКАНСКОТО ПОСОЛСТВО КАТО СПЕЦИАЛЕН ПОДАРЪК ОТ БЪЛГАРСКИЯ НАРОД!“ 150 души са харесали публикацията, а 159 са я споделили. Към нея вече има и близо 20 заканителни и обидни коментари. Прокуратурата дори и да бъде сезирана едва ли ще се задейства да разследва и установи авторите на заканата.

Сподели:
Затварят пътя София-Варна за час: От „Терем – Хан Крум“ за танкова техника са на протест

Затварят пътя София-Варна за час: От „Терем – Хан Крум“ за танкова техника са на протест

Всеки ден от 10:00 до 11:00 часа те ще блокират кръстовището на главния път София-Варна. Протестните действия са заради редовно забавяне на изплащането на трудовите възнаграждения.

Мирчев пита премиера: Поканена ли е България, ще участваме ли на срещата в Париж?

Мирчев пита премиера: Поканена ли е България, ще участваме ли на срещата в Париж?

Време е България да спре да бъде пасивен наблюдател. Страната ни заслужава активна и достойна позиция при вземането на важни решения за сигурността и бъдещето на Европа!

Божидар Божанов: Привлечен  съм  в прокуратурата като обвиняем

Божидар Божанов: Привлечен съм в прокуратурата като обвиняем

Депутатът от ПП-ДБ няма съмнения за изцяло пропагандния характер на настоящото обвинение и няма притеснения за неговия изход