Управляващите отново демонстрират необясним страх от изборните резултати и се опасяват от народната любов, която може да се излее пред НДК тази вечер.Там са базирани предизборните щабове на партиите и студията на телевизиите, които ще предават в изборната нощ. От няколко часа районът около НДК е отцепен, а входовете към сградата са завардени с метални ограждения, каквито виждаме вече цяла година пред парламента. Информацията бе потвърдена и от Нова ТВ, която показа струпване на полиция, жандармерия, пожарни автомобили, блокиране на паркингите и всички улици в района. От репортажа човек остава с усещането, че не провеждаме европейски избори, а се готвим за война. Наблюдатели на избори твърдят, че за първи път се прилагат такива безпрецедентни мерки за сигурност, без да има логични обяснения за това.
Още от България
Огнян Минчев: Няма ден без гаф, няма ден без провал - много скъпо ще ни струва шушлякът на власт
"Милиарди свръхдефицит, милиарди ненужни заеми на държавата, газ по 9 евро от Турция - при наличен по 3 евро от Гърция..."
Десислава Атанасова за справката на Демерджиев: Екселска таблица с невярно съдържание
"На 3 юли публикувах официални документи за пътуването си с граждански полет на турските авиолинии от летище София до летище Истанбул"
Почина космонавтът Александър Александров
През 1988 г. Александър Александров участва в космическата мисия „Союз ТМ-5“ по програмата „Шипка“