27 Юни, 2026

11-годишно момче даде 53 хил. лв. на алоизмамници

11-годишно момче даде 53 хил. лв. на алоизмамници

Излъгали го, че помага на полицаи, за да заловят бандит

11-годишно дете от Стара Загора стана жертва на алоизмамници. То било измамено по една от познатата схема. След като му звъннали, престъпниците му казали, че са полицаи и че се нуждаят от помощта на момчето, за да заловят алоизмамници. 11-годишното хлапе се съгласило да "съдейства" и намерило пари и златни накити на стойност 53 хил. лв. в дома си. След това отишло и оставило пакета под лек автомобил. Родителите му разбрали за измамата едва когато са се прибрали от работа. подали са сигнал в полицията, а измамниците се издирват. От МВР предупреждават, че в началото на годината наглите крадци са се активизирали с пълна сила и предупредиха за пореден път, че полицаите не се занимават с подобни "акции" по телефоните на гражданите. 
Сподели:
Божанов: Да предложиш бюджет,  нечуван от времето на Жан Виденов, е да си играеш с огъня

Божанов: Да предложиш бюджет, нечуван от времето на Жан Виденов, е да си играеш с огъня

Изглежда Борисов и Пеевски по различни начини опитват да се предложат и полегнат на новата власт, коментира съпредседателят на "Да, България"

Първият протест срещу Радев: Вместо прогнозата за 20, събраха се 3000 протестиращи - Оставка! (видео)

Първият протест срещу Радев: Вместо прогнозата за 20, събраха се 3000 протестиращи - Оставка! (видео)

Въпреки жегата и отпускарския сезон първият протестен митинг срещу управлението на "Прогресивна България" се оказа успешен - хората показаха, че не са съгласни с първите действия на новата власт

Иво Христов шашна депутатите – праща родните учени обратно в Русия?

Иво Христов шашна депутатите – праща родните учени обратно в Русия?

Вицепремиерът заговори отново да бъде възстановено членството на България в Обединения институт за ядрени изследвания, към който вече сме натрупали огромна сметка

Коментари (0)