29 Юли, 2026

35-годишен загина на Е-79

35-годишен загина на Е-79

 

Инцидентът е станал в неделя около 21.00 часа вечерта.

Според предварителната информация, водачът на лек автомобил изпреварвал колона в забранен участък с намалена видимост и остър завой.

Той се е ударил челно в движещия се насреща автобус със софийска регистрация. В него са пътували спортисти от “Литекс” Ловеч, съобщи БНТ.

Никой от пътниците в автобуса не е пострадал, уточниха от Пътна полиция.

Заради тежкото произшествие пътят беше затворен повече от три часа и движение беше отклонено през обходен маршрут през Искърското дефиле.

Участъкът Мездра-Ботевград е изключително натоварен, но ремонтът му се отлага вече няколко години заради липса на средства по европейските програми.

 

Сподели:
Ивайло Мирчев: Кандидатурата на Йотова изглежда като операция „Радев, трети мандат“

Ивайло Мирчев: Кандидатурата на Йотова изглежда като операция „Радев, трети мандат“

"Може би защото Радев се чувства най-комфортно сред хора, които отразяват неговия образ и потвърждават централната му роля", казва той

След скандал: Мъж запали жена си пред децата, има опасност за  живота ѝ

След скандал: Мъж запали жена си пред децата, има опасност за живота ѝ

Предстои да му бъде повдигнато обвинение за опит за убийство с особена жестокост и по особено мъчителен за жертвата начин

Евакуирани са всички пътници от швейцарския круизен кораб, който заседна край Видин

Евакуирани са всички пътници от швейцарския круизен кораб, който заседна край Видин

Катерът на "Гранична полиция" е направил общо 20 курса за превозването им

Коментари (0)