9 Февруари, 2026

Aрхонтът Бинев: Няма голям шанс за споразумение с ГЕРБ

Aрхонтът Бинев:  Няма голям шанс за споразумение с ГЕРБ

"Към днешна дата шансовете за споразумение с ГЕРБ не са големи. Несериозно е да се говори, че в рамките на 4 часа може да има пълно разбирателство по политически въпроси." Това заяви Слави Бинев, част от Патриотичния фронт.

"Нашите представители отидоха на тези преговори без позиция за или против, а някой се опита да каже "хоп" преди да скочи", каза още той.

"Според мен, съгласието по четири точки не е постигнато, защото не е имало време. Тези теми трябва да бъдат обсъждани много внимателно", категоричен е Бинев.

"За да се случи коалиция, този път трябва да се извърви много бавно, а ние сме на средата на първата стъпка. Със сигурност, хоризонтът за нас е ДПС да бъде премахната от властта. Компромиси от страна на Патриотичния фронт няма да бъдат направени, освен някои козметични. Няма да се допуснат концептуални реверанси", заяви Слави Бинев.

"За да отидеш на среща, трябва да те поканят. Няма как ние да стоим с букет в ръка пред централата на ГЕРБ", каза още представителят на Патриотичния фронт.

"Нямам против Реформаторите, ако приемат всички точки, които сме записали. Категорично, няма да приемем коалиция с импотентни и глупави хора", заяви Бинев.

По думите на Бинев от Патриотичния фронт едва ли ще допуснат каквито и да е компромиси по точките, които са заложили. "Ако ние изпълняваме точките, то какво ни интересува кой ще е третият, четвъртият... Лично аз нямам нищо против Реформаторския блок, ако те приемат всичко това, което ние сме записали. Винаги съм бил против импотентните хора, които нямат идея какво да правят и глупаците. Не ги третирам като десни и леви, защото да си десен значи да си много богат, да си имал икономически активности. Аз съм десен", отбеляза Бинев.

Той подчерта, че в България се жонглира с европейски мантри, които нямат никакви доводи, като ксанофобия например. "Ако някой агитира на турски език, той трябва да понесе цялата санкция на закона. Не може хората, които искат да управляват държавата, създават правила и те са първите, които ги нарушат", коментира още Бинев.



Сподели:

Коментари (0)

Родителите на деца от училище „Космос“ зоват с петиция за отговорно отразяване във връзка със случая "Петрохан"

Родителите на деца от училище „Космос“ зоват с петиция за отговорно отразяване във връзка със случая "Петрохан"

" В учебния процес не се провеждат занятия, свързани с духовни, религиозни или други нестандартни практики", категорични са те

Близка на един от убитите при Петрохан: Показна екзекуция - никога няма да разберем цялата истина

Близка на един от убитите при Петрохан: Показна екзекуция - никога няма да разберем цялата истина

Жената минава през прехода „Петрохан“ за последно привечер на 1 февруари и спира на чешмата

Бащата на убития 15-годишен Александър: Не съм променил мнението си за Калушев

Бащата на убития 15-годишен Александър: Не съм променил мнението си за Калушев

Според една от близките на жертвите, никога няма да разберем цялата истина