Други трима души, сред които едно дете, са били тежко ранени при кървавия инцидент.
Микробус, с българска регистрация, се е ударил с висока скорост в мантинелата на магистралата, а след това се е преобърнал. При инцидента една от пътничките е загинала на място, тримата от спътниците й са тежко ранени и откарани в Белград, а други трима, с по-леки наранявания, са оставени на лечение в болница в Смедерево.
Предполага се, че българските граждани са се връщали от почивка в Германия, обясни следователят Марко Йоцич, който е извършил оглед на местопроизшествието.
Още от България
България и съюзници демонстрират военни умени на летище Чешнегирово
В учението участват сили и средства от Военновъздушните сили на България, Австрия, Белгия, Словакия, Словения, Сърбия, Унгария и Швейцария
Облаци на запад с дъждове и гръмотевици, а на изток и на морето слънце
Има условия и за градушки. Максималните температури - между 25° и 30°, в София - около 26°.
Зеленски призна колко често плаче
"Винаги ми е тежко, когато връчвам ордени на майки и бащи, загубили децата си. В такива моменти действително често плача“, разказа украйнският президент