„ГЕРБ са настояли да не съм председател на европейската комисия, явно не искат такъв висок контрол” Това заяви Слави Бинев от Патриотичния фронт в ефира на Нова ТВ. В Народното събрание той гласува „против” премиерския пост на Бойко Борисов.
„Решихме, че най-важното нещо е да бъде подкрепена програмата. Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно. Имах съмнения в лидерските възможности на Борисов, исках да подкрепя програмата. Подозирам, че Борисов няма да ни изненада.” обясни депутатът. Той обясня, че в момента, в който се види, че програмата не се изпълнява или има някакви декоративни изпълнения, „заради която ние сме си заложили имиджа”, поведението на Патриотични фронт ще бъде сменено.
Още от България
Калина Андролова: Пиарът на Радев не може да промени ходове на политическа несъстоятелност и грешки
"Той е грим, който подчертава хубавите страни, глупостта остава резистентна. Но широките маси се кефят, те са податливи на елементарни декори", пише тя
Атанас Славов: Радев създаде проблема с "Боташ", сега се опитва да го реши, като междувременно твърди, че няма проблем
Предоговарянето на споразумението с турската компания е добра новина, защото то е неизгодно за България, смята той
Без референдум в Карлово за завода за барут на "Райнметал", реши съдът
Поставените въпроси не са от компетентността на местната власт и не може да бъдат решавани чрез местно допитване