8 Декември, 2025

Борисов: Не искам Слави Бинев да ми е партньор

Борисов:  Не искам Слави Бинев да ми е  партньор

Лидерът на ГЕРБ  Бойко Борисов се появи рано-рано в парламента, последван от лидера на ДСБ Радан Кънев. Бившият премиер беше лаконичен и с няколко думи коментира за отношенията им с патриотите и евентуално партньорство.

Лидерът на ГЕРБ заяви, че не знае  в детайли какво са коментирали, след като самият той ги изключи от управлението.

"Не съм чул такова нещо. Но сутринта чух Слави Бинев и със сигурност не искам той да ми е партньор", отсече Борисов.

След него в парламента се появи и Радан Кънев. Той също не даде ясен отговор докъде са стигнали в преговорите.

Ако има съгласие - има, ако няма - няма. За 3 седмици доста време се загуби, нищо ново, нищо особено, допълни реформаторът заяви, че не знае какво са коментирали, след като самият той ги изключи от управлението.

Вчера Красимир Каракачанов заяви, че за него мачът е свършил: С хора, които сутринта говорят едно, на обед - второ, а вечерта - трето, разговорите са приключени. Оттук нататък е ясно накъде отива ГЕРБ - към коалиция с ДПС. Горчиво на младоженците и дупе да име яко.

Сподели:

Коментари (0)

Борисов към US дипломат: Правим необходимите стъпки за отпадане на визите за САЩ

Борисов към US дипломат: Правим необходимите стъпки за отпадане на визите за САЩ

Обсъдихме ключовите теми от двустранния дневен ред - енергетика, сигурност, технологии, икономическо сътрудничество и регионална стабилност, пише още лидерът на ГЕРБ

Стойчо Стойчев: Протестът няма лидерство, не може да излъчи алтернативно управление

Стойчо Стойчев: Протестът няма лидерство, не може да излъчи алтернативно управление

Протестиращите мотат да свалят това управление, но при липсата на политическа посока не могат да предложат друг управленски модел

Цветлин Йовчев: Убеден съм, че целта на вандалите беше да се предизвика насилие

Цветлин Йовчев: Убеден съм, че целта на вандалите беше да се предизвика насилие

Той оцени като положително поведението на МВР, с което не се е допуснало преследване на протестиращи на 1 декември в София. Бившият председател на ДАНС и бивш вътрешен министър сподели и за слабостите на полицейската охрана.