3 Август, 2026

ДОСТ: Наша кауза са човешкото достойнство, европейските ценности и демокрацията в България

ДОСТ: Наша кауза са човешкото достойнство, европейските ценности и демокрацията в България

Крумовградчани горещо посрещнаха преизборния лъч на Обединение ДОСТ

Повече от 300 крумовградчани дадоха въодушевена и преизпълнена с емоции подкрепа за ДОСТ на срещата с кандидатите за народни представители от Кърджалийски избирателен район. Председателят на ДОСТ г-н Лютви Местан подчерта, че всъщност на 26 март да гласуваш за ДОСТ  е повик не само партиен, но съкровен. На 26 март гласът за ДОСТ е глас срещу Слави Бинев и Камен Петков, гласът за ДОСТ е отпор срещу предателството на ДПС и измамната му спрямо избирателите политика. 

Крумовградчани ще гласуват със сърцето и душата си за себе си, за своите права, за неприкосновеността на своята идентичност, с която ДПС няма право да „търгува“ в името на олигархията и други „тъмни“ кръгове. Г-н Местан обоснова политиката на ДОСТ в името на човешкото достойнство, европейския начин на живот и истинската, необратима демокрация в България. 

dost_krumovgrad_izb2017.JPG

снимки: пресцентър на ДОСТ

С избирателите разговаряха и зам.-председателят на партията г-н Мехмед Ходжа, областният координатор на Кърджали г-н Бахри Юмер, както и кандидатите да народни представители г-жа Михриджан Изет и г-н Исмаил Кьосеюмер. 

Срещата с избирателите в Крумовград потвърди още веднъж по категоричен начин, че Обединение ДОСТ е политическата сила на модерния граждански патриотизъм вместо имитацията като прикритие на несправедливи тоталитарни политически сили. 

izbori2017.jpg

Сподели:
Стартира гражданска инициатива за референдум и избор на нов национален празник

Стартира гражданска инициатива за референдум и избор на нов национален празник

Настояваме президентът на Република България да упражни правото си по чл. 10, ал. 1, т. 2 от Закона за пряко участие на гражданите в държавната власт и местното самоуправление (ЗПУГДВМС) и да направи предложение до Народното събрание за произвеждане на допитването

Николай Нанков: Правителството взема средства от Северозапада, за да ги даде на София

Николай Нанков: Правителството взема средства от Северозапада, за да ги даде на София

"Всички я обичаме като столица, но не може само тя да получава субсидии"

Проф. Константинов: С машини като нашите гласуват само в Индия, Бутан, Бразилия, Венецуела, никъде в Европа

Проф. Константинов: С машини като нашите гласуват само в Индия, Бутан, Бразилия, Венецуела, никъде в Европа

Според математикът това е една абсолютна болест, заради която ще бъдат отблъснати поне 500 000 избиратели

Коментари (0)