Светослав Малинов и ген. Атанас Атанасов са претенденти за поста
Националното събрание на ДСБ ще избира днес председател.
До това се стигна след оставката на Радан Кънев, който се оттегли след провала на изборите.
Светослав Малинов и ген. Атанас Атанасов са претенденти за поста.
Двамата се изложат визията си за съжавяването на партията.
Кънев вече обяви, че симпатизира и на двамата. Ще реши за кого да гласува обаче днес, когато чуе посланията им.
Ралица Кирилова и Борис Точев са другите претенденти, които са с по-малки щансове. Днес ДСБ ще избери и национално ръководство.
Още от България
Мирчев: Заплахата от Иран е целенасочена, Стоянов се доверява на служби, които проспаха нападението над Украйна
"Провокативните заявки пред западни медии на анонимни правителствени източници не са новост в хибридния арсенал на Техеран"
Преди властта да закрие Комисията по досиетата: Първи данни от проверка на участниците в обществените поръчки
Проверени са 133 лица, други 184 лица не подлежат на проверка, тъй като към юли 1991 г., когато официално е отменен Указът за Държавна сигурност, те не са били пълнолетни и не е можело да бъдат вербувани
Иво Сиромахов: Това е тежко престъпление, г-н кмете
"Днес цялото това богатство е оставено без всякаква грижа. Оставено е да умре", пише той за парка „Врана“