Стармър обяви напускане и на премиерския пост, и на лидерството на Лейбъристката партия
Приемам го с достойнство, каза премиерът на Великобритания. По думите му, многократно му е било казвано, че партията е „приключила“, но той е доказал, че тези хора грешат

