Днес Манолова призна, че няма представа какво е казал лидера на БСП, защото като кандидат-депутат в деня за размисъл се занимавах с по-важни дела.
Понеже искам да бъда честна докрай, ще ви кажа, че не съм уведомявала лидера на БСП за сигнала, който подадох. Първо, защото не сметнах за необходимо да искам резрешение от Станишев да го направя. И второ, защото той самият изрази желание да не го ангажират за щяло и нещяло. Но откровено казано не зная какво точно е говорил Сергей Станишев по медиите, оправдава се в студиото на Би Ти Ви.
Още от България
Владимир Малинов е отстранен от поста изпълнителен директор на "Булгартрансгаз“
Мястото ще бъде заето от Кирил Равначки, който бе начело на държавния газов оператор, докато Малинов беше министър. Сменени са и други членове на Управителния съвет.
Крум Зарков: Не е обсъждана възможността аз да бъде кандидат за вицепрезидент на Илиана Йотова
Той посочи, че политиката не трябва да се свежда единствено до упражняването на власт, а да бъде дългосрочно и последователно следване на общи цели.
Калина Андролова: Вкараха кабинета „Радев“ в перманентно оправдателен режим
Медиите и опозицията бързо се ориентират кои са слабите фигури и подпомагат превръщането им в карикатури, защото това руши доверието в партията, количеството персонални гафове преминава в качествено измерение на общото партийно цяло