Издънката на фамилията Живкови се оказа, че в продължение на няколко месец ще забавлява българския народ в стартиращото в понеделник шоу предаване “ Х-милионер си търси съпруга”. Тошко Славков обясни, че ще бъде в компанията на 15 млади жени, но няма да се чувства като Сюлейман Великолепни. Той заяви, че винаги е бил ерген и никога не е сключвал брак.
Сърцето ми е свободно, сега си търся и съпруга, и забавление. Трябва ми половинка, с която да си харча милионите, които са ми останали от дядо, самоиронизира се Малък Тошко.
Според него милиони и милиарди в чужди банки нямало и този мит бил пуснат от Андрей Луканов, за да бъде компрометиран Тодор Живков.
Взеха ми държавата, но като се върна на власт, ще въведа многоженството, закани се Малък Тошко.
Той също приема като вярна тезата, че днешните политици били доста по-слаби от дядо му и зависими от Брюксел.
Добре е че има такива хора като тебе, които да дават пример на младите поколения, подмаза се водещият Бареков на внука на Тато.
Във форумите по интернет пък за стартиращото шоу вече се говори, че навремето Живков е забавлявал държавата с тъпи лафове, а сега това ще го прави внукът му.


Коментари (0)