22 Юни, 2026

Манолова се извини на всички полицаи, ГЕРБ били виновни

Манолова се извини на всички полицаи, ГЕРБ били виновни

Зам.председателят на Народното събрания Мая Манолова "разгада" замисълът на ГЕРБ с исканата по нейн адрес оставка. В кулоарите на парламента тя заяви, че до това действие се е стигнало, защото "по този начин ГЕРБ цели спъването на закона за МВР".

Тя определи като неверни твърденията на най-голямата опозиционна партия за непрофесионално поведение в пленарната зала.

"Днес всеки, който е следил парламентарния дебат, е на повече от ясно, че аз се съгласих с всички предложения на опозицията, дори и се съгласих с техните процедури и прегласувания, като съм пренебрегвала правилника.".

В заключение Манолова се извини на всички полицаи с думите: „Искам да се извиня на българските полицаи, че моята личност се явява пречка за приемането на закона".

Сподели:
Делян Добрев подаде заявление за напускане на НС

Делян Добрев подаде заявление за напускане на НС

Очаква се оставката му да бъде разгледана и гласувана от народните представители в пленарна зала през тази седмица

Олег Невзоров изненада собствениците на имоти в "Баба Алино", обеща им подкрепа

Олег Невзоров изненада собствениците на имоти в "Баба Алино", обеща им подкрепа

Украинският бизнесмен е провел среща с всеки един от клиентите на компанията и е изразил своя ангажимент към тях

Свикват на 27 юни първи протест срещу Румен Радев и правителството му

Свикват на 27 юни първи протест срещу Румен Радев и правителството му

Кабинетът продължава с абсурдите, руските опорки и аматьорщината, а това ще струва на България много и в пари, и в човешки права, казва Манол Глишев

Коментари (0)