Маскирани отвлякох богат ром в Горна Оряховица, поискаха 200 000лева откуп за свободата му Той е 19-годишен, но е от заможна фамилия, твърдят регионални медии. При акция на полицията младежът бил открит, а похитителите се издирват.Екшънът се разиграл наскоро. Според показанияга жертвата гангстерите били трима. Те го причакали пред дома му в горнооряховския кв. „Калтинец“. Когато младежът се появил, бандитите го натъпкали в личния му автомобил „Мерцедес“.
След като излезли от града, похитителите нанесли побой на младежа, а след това поискали 200 000 лева от родителите му. Участниците в престъпното трио заявили на близките, че ще освободят сина им, когато платят откупа. Бащата на отвлечения младеж незабавно алармирал полицията.
След получаването на сигнала полицията била вдигната на крак. В издирването се включили и охранителни фирми. Така край разклона за великотърновското село Пушево била открита колата на похитения младеж. Малко по-късно в центъра на село Хотница бил открит и отвлеченият в сравнително добро здравословно състояние.


Коментари (0)