Пред БНТ тя каза, че не вярва на държавата и на органите на реда в страната и че разчита изцяло и само на себе си.
"Това, което се случи, за мен беше наистина неочаквано, не е имало заплахи. Ако съм съзнавала тази опасност, щях да взема мерки това да не се случи.
Искам да се обърна към хората, при които е Лара, много държа на детето си и искам да знам дали е живо и здраво", допълни Добринова.
Тя обясни, че Лара е много жизнено и любвеобилно дете и е сигурна, че това, което чувства в момента, е ужасно.
"Не го заслужава, тя е дете. Бих направила абсолютно всичко, за да си я върна. За мен Лара е всичко. Това е един кошмар, не мога да вярвам нито в държавата, нито в полицията, че могат да ми помогнат. Моля ви свържете се с мен", обърна се още веднъж към похитителите Добринова.
Още от България
Пеевски: Паметта за агентите и доносниците на ДС не трябва да бъде заличена, за да не може да се повторят мракобесните времена на комунистическия режим
ДПС категорично се противопоставяме на намерението на управляващите и призоваваме за широк обществен дебат за бъдещето на Комисията по досиетата, казва лидерът
"Да, България": В бюджета на Гълъб Донев няма каквито и да е реформи, да се изтегли и преработи до 3% бюджетен дефицит
Вместо да надуват разходите и да теглят милиарди евро нов външен дълг, управляващите да се стремят към балансиран бюджет в тригодишната рамка, настоява Ивайло Мирчев
България представи амбицията си да се превърне в център за технологии и енергетика
Под това послание се обединиха представители на българското правителство при откриването на третото издание на Регионалната икономическа среща на Американските търговски камари в столицата