9 Април, 2026

Местан посрещна Рамазан Байрам с турския посланик в Пловдив

Местан посрещна Рамазан Байрам с турския посланик в Пловдив

Председателят на ПП ДОСТ г-н Лютви Местан присъства на празнична молитва в пловдивската Джумая Джамия по повод големия мюсюлмански празник Рамазан Байрам. 

Празничната молитва беше отслужена от главния мюфтия на Република България г-н Мустафа Хаджи.

Хилядите вярващи от град Пловдив, които преизпълниха Джумая Джамия, бяха почетени и от Негово превъзходителство посланика на Република Турция у нас г-н Сюлейман Гьокче и председателя на политическа партия ДЕБ – Република Гърция, Западна Тракия, г-н Мустафа Али Чауш.

След молитвата се приемаха поздравения по случай Рамазан Байрама, а посланик Гьокче подари на главния мюфтия г-н Мустафа Хаджи и на председателя на ПП ДОСТ г-н Лютви Местан местни сладкиши по повод празника, който продължи с тържествена закуска.  

Сподели:

Коментари (0)

Делян Пеевски: Подаваме сигнали до институции в Европа и САЩ за груба намеса на МВР в изборите

Делян Пеевски: Подаваме сигнали до институции в Европа и САЩ за груба намеса на МВР в изборите

Лидерът на ДПС и кметът на село Овчарово, област Търговище, Себахтин Зюлкярниев, който беше арестуван при акция на МВР срещу купуването на гласове

Ново странно проучване на „Сова Харис  "помпа" преднината на партията на Радев

Ново странно проучване на „Сова Харис "помпа" преднината на партията на Радев

На пето място са „Възраждане“ със 7,8%, а последни са от БСП - с 4,5%. Останалите партии не минават бариерата от 4%.

Бъдеща коалиция „Кремъл“ – генерира напрежение  в партията на Радев 

Бъдеща коалиция „Кремъл“ – генерира напрежение  в партията на Радев 

При евентуално правителство на „Прогресивна България“ с „Възраждане“ и БСП, в София може да се наложи управление тип „Орбан“