8 Юни, 2026

МВР се провали в делото за отвлечената Мирослава

МВР се провали в делото за отвлечената Мирослава

 

Те обявиха, че са чели следственото дело, но то не е мръднало и на един сантиментър, в него няма нищо ново и всичко се върти около Чочо и Марио – единият е в гроба, а другият – в ареста.

Според Елеонора цялото дело е скалъпено на базата на показанията на Стойчо Стоев -Чочо, който се самоуби още по време на разследването в дома си пред полицаите.

Семейството на Мирослава и до днес не вярва, че само двама са участниците в престъплението. Според тях забъркани в трагедията са поне пет човек, включително и човек от полицията.

Мирслава не е било отвличане за откуп, а поръчково убийство, защото жертвата вероятно е станала свидетел на важна информация, заради което убийството е трябвало да бъде  замаскирано като отвличане за откуп, смята Елеонора.

Майка на обвиняемия Марио е категорична, че синът й не е замесен в кървавата драма, защото досега няма едно годно доказателство срещу него. 

 

Сподели:
Радан Кънев не влезе в интригата на Атанас Атанасов, остава кандидат за лидер на ДСБ

Радан Кънев не влезе в интригата на Атанас Атанасов, остава кандидат за лидер на ДСБ

"Винаги съм бил убеден, че вътрешнопартийното общуване се осъществява на партийни форуми, а не в публичното пространство", казва Кънев

БСП: Даваме три месеца на Радев

БСП: Даваме три месеца на Радев

"Искаме прозрачност за ключово важни решения. Въпросът за визите няма връзка със самолетите“, коментира Крум Зарков

БЗНС осъди опитите България да бъде превърната в център на омраза срещу украинския народ

БЗНС осъди опитите България да бъде превърната в център на омраза срещу украинския народ

"За да успее властта на Радев да се представи като миротворец във външнополитически план, към българското общество са насочени множество координирани и очевидно добре финансирани стратегии за формиране на негативни нагласи срещу Украйна", пише в декларацията

Коментари (0)