Пътниците на "Bulgaria Air" разбрали в последния момент, че не могат да пътуват. В петък 110 души е трябвало да излетят от летище "Малпенса" в Милано.
Пътниците на "Bulgaria Air" разбрали в последния момент, че не могат да пътуват. В петък 110 души е трябвало да излетят от летище "Малпенса" в Милано.
Полетът е бил анулиран в последния момент. На хората не е била дадена никаква информация. На телефоните, посочени за контакт с българския превозвач, никой не отговарял, съобщават зрители на NOVA.
„Никой не даваше никаква информация на пътниците, които стояха там и чакаха, след като са се чекирали вече. От летището са им раздали безплатни купони за едно ядене, но там има и малки деца и хората не могат да се приберат", пише Дани Яркова.
В крайна сметка след три часа престой пътниците най-накрая са били настанени в хотел. Няма информация кога ще могат да летят до София.
Това е порeдният случай от последните дни, в който има проблем със самолет на компанията.
В последната седмица поне 25 полета на авиопревозвача са били изпълнени след закъснение, стигащо до 5-6 часа.
В петък стотици туристи пак бяха блокирани на Летище София, след като полет на „Bulgaria Air” закъсня с часове.
Още от България
Евакуираха по спешност столичен мол
По информация на намиращи се в търговския център хора, евакуацията е извършена незабавно, като всички са били изведени извън сградат
МВнР настоятелно съветва българите да не пътуват до Куба
Има затруднения с медицинското обслужване, градския и междуградския транспорт, все по-ограничени са и възможностите за напускане на страната, аргументират се от МВнР
Кънев: Време е Радев и Донев да докажат с действия, че са против “олигархията” - имат точно седмица
В позицията на Демократична България по съдебния казус между Георги Гергов и държавата се отправя призив към премиера Румен Радев да изпълни обещанието си, че ще се бори с олигархията