По информация на спешна помощ, от лицето на варненския бизнесмен липсвали цели части, а тялото му било затиснато от огромно стъкло, съобщи Нова телевизия.
Засега оттам не уточняват категорично дали има данни за убийство. Според шефа на Спешна помощ, д-р Мая Рашева, обаче гледката била потресаваща и като след истинска касапница.
Съседите на улица „Марциана" в Аксаково не са чули нищо, твърдят, че не познават добре мъртвия бизнесмен, но бил тих човек.
Мъртвият Борислав Енев е строителен предприемач, занимавал се с недвижими имоти и търговия със земеделска земя.
Борислав Енев, който беше намерен мъртъв в дома си в Аксаково, е бил убит, гласи заключението след извършения оглед, съобщи Владимир Чавдаров - окръжен прокурор на Варна.
Чавдаров уточни, че се работи по всички версии, свързани с убийството, но как точно е било извършено то, ще стане ясно след приключване на съдебно-медицинската експертиза. Борислав Енев е съсобственик на фирма за недвижими имоти, свързана със съдебни спорове.
Разследването по случая продължава.
Още от България
Борисов: От австрийските служби разбрах за сигнали до българските - не свикват КСНС, за да не извадят реалните заплахи
"И щом Демерджиев казва, че са взети мерки и е засилена охраната – това засяга тяхната лична охрана. Видях кортежа на Радев във Варна – 10 коли, 40 човека"
Току-що научих, че олиото в Сърбия е с четири евроцента по-евтино, отколкото в България. Бесен съм!
"Та лелята на Джокович казала на Сретан, че заплатата на Джокович била незнамсиколко. Смятай! Къде са сърбите, къде сме ние…", пише той
Удължиха с месец бедственото положение край завод „Емко“
Причината е наличието на невзривени остатъци след експлозията в един от складовете за боеприпаси