17 Юни, 2026

Пак финансова криза на "Позитано" - режат заплати на партийната администрация

Пак финансова криза на "Позитано" - режат заплати на партийната администрация

Новият лидер на столетницата Михаил Миков затяга коланите в централата на "Позитано" 20. Заплатите на администрацията в централата на БСП ще намалеят с 30%. План Б е да се намалят щатните бройки. Това е предвидено в проекторешение, което лидерът на БСП Михаил Миков ще предложи на съпартийците си за свиване на харчовете в БСП. В червената централа са започнали и ревизия на събирането на членския внос по места, съобщиха пред "Стандарт" високопоставени източници от БСП.

До половин година ще заработи и платформата за електронните членски карти, които ще са активни само ако социалистите са платили вноската си. Така ще се повиши събираемостта на членския внос и ще се следи дали броят на регистрираните членове отговаря на получените гласове за БСП от всяка община.

Сподели:
България и съюзници демонстрират военни умени на летище Чешнегирово

България и съюзници демонстрират военни умени на летище Чешнегирово

В учението участват сили и средства от Военновъздушните сили на България, Австрия, Белгия, Словакия, Словения, Сърбия, Унгария и Швейцария

Облаци на запад с дъждове и гръмотевици, а на изток и на морето слънце

Облаци на запад с дъждове и гръмотевици, а на изток и на морето слънце

Има условия и за градушки. Максималните температури - между 25° и 30°, в София - около 26°.

Зеленски призна колко често плаче

Зеленски призна колко често плаче

"Винаги ми е тежко, когато връчвам ордени на майки и бащи, загубили децата си. В такива моменти действително често плача“, разказа украйнският президент

Коментари (0)