Той е категоричен, че хората си демонстрират волята си срещу арогантността на управляващите.
Протестът е жилав, вече 32-ри ден той не е затихнал, хората не са се огънали. Те няма да се откажат дори в летните жеги. Може броят на недоволните малко да намалее, но докато това правителство не подаде оставка, хората няма да се откажат, категоричен е професорът.
От 14 юни досега той не е пропуснал нито една вечер да не излезе на площада пред МС. Има и червена свирка, с която иска оставката на правителството. Близнашки е категоричен, че заедно с него са и много млади хора, които имат лява ориентация, но не приемат политическите задкулисия.
Още от България
В Черноморец задържаха двама служители на НАП за подкуп
При извършена проверка двамата данъчни инспектори констатирали множество нарушения, а за да съставят акт само за едното от тях, поискали 300 евро, твърди собственик на минимаркет
Ограничават движението на тировете по "Тракия" и "Струма" и в Кресненското дефиле
Ограничават движението на камиони по АМ "Тракия" и "Струма" и през Кресненското дефиле
Вицепремиерът: Заради дефицита и опоскания бюджет тази година не можем да помагаме на Украйна
В „Коалицията на желаещите“ са 9 страни, в Европейския съюз са 27. Големият въпрос е, че трябва повече да се мисли за мир и дипломация, смята Атанас Петканов