25 Март, 2026

Р. Овчаров: Путин показа на БСП, че Москва не вярва на сълзи, за нас гласуват вече само роднините ни

Р. Овчаров: Путин показа на БСП, че Москва не вярва на сълзи, за нас гласуват вече само роднините ни

"Огромната грешка на БСП за окаяното й състояние е в това, че ръководството на БСП не се разграничи от модела на Сергей Станишев и от групировката на Делян Пеевски и Цветан Василев". Това заяви пред БНТ Румен Овчаров от БСП. 

"Как искаме да ни вярват хората с Георги Христозов за управител на енергетиката? Не се направи нито една стъпка в БСП, за да видят какво е новото ляво – то се изроди към внезапна любов към Русия, но това може да е национална черта, а не политика. Путин ясно показа на БСП, че Москва не вярва на сълзи", каза още бившият енергиен министър. 

"Партията трябва да се отвори. Ние възродихме демократически централизъм. Сергей Станишев превърна партията в секта. Младите хора в нея са около 6-8% и са предимно нашите деца, които гласуват за нас. Ако Станишев унищожи БСП морално, сега отиваме към физическото й премахване. Михаил Миков, АБВ и Татяна Дончева няма да изберат новия ляв президент. Начинът е постепенно да започнем да събираме отломки, но не такива като Георги Първанов и Румен Петков. 

Сподели:

Коментари (0)

Андрей Гюров и Надежда Нейнски поканиха Христо Грозев да помага в борбата с хибридните заплахи

Андрей Гюров и Надежда Нейнски поканиха Христо Грозев да помага в борбата с хибридните заплахи

Той разказа за наскоро направени разкрития за руски шпиони, действали на територията на Европейския съюз, както и за новите разкрития на Организацията за забрана на химическите оръжия, че оръжейният търговец Емилиян Гебрев е бил отровен с бойно-отровно вещество от групата на „Новичок“

Мистериозна тръба бълва отрова, изби рибата в язовир "Дибич"

Мистериозна тръба бълва отрова, изби рибата в язовир "Дибич"

Извършен е обход, при който са забелязали тръба и изтичаща от нея течност с неустановен произход, съобщиха от ОА-Шумен.

ИТН събират подписи за извънредно заседание на НС за "Петрохан", ГЕРБ ги подкрепи

ИТН събират подписи за извънредно заседание на НС за "Петрохан", ГЕРБ ги подкрепи

Причината за това е излязлата информация за продължаващите уволнения в МВР, предприети от министър Дечев, на хора ангажирани със случая