26 Декември, 2025

Радослав Гайдарски: Йончева да каже защо не пази оригиналния аудиозапис от "Ало, Банов съм"!

Радослав Гайдарски: Йончева да каже защо не пази оригиналния аудиозапис от "Ало, Банов съм"!

Радослав Гайдарски

Нинова няма 30 млн. лв. за подкупи, в партията ни има два пъти по-малко пари

„Попитайте Елена Йончева защо не пази оригиналния аудиозапис за обвиненията срещу министър Боил Банов. Тя каза, че има документи, но това ще се развива другата седмица. В момента имаме по-важни проблеми, трябва да подредим листата си за евроизборите“. Това каза пред ТВ Европа бившият здравен министър Радослав Гайдарски. Припомняме, че вчера от прокуратурата заявиха, че няма да се занимават с обвиненията на Елена Йончева срещу Боил Банов за злоупотреби при ремонта на "Ларгото". Оказа се, че записаните разговори на министъра, които трябваше да го компрометират, са презаписани, а оригиналите били унищожени. 

Социалистът, както всички останали, обясни, че все още не знае в неделя кои ще са кандидатите на БСП за евровота  и дали Сергей Станишев ще бъде включен. „БСП има няколко принципни неща, по които не е съгласна с ПЕС. В старото ръководство на Михаил Миков, Сергей Станишев и Михаил Миков листите се редяха от листите. Това е разликата между сегашното и бившето изпълнително бюро“, коментира Гайдарски. 

„От къде Корнелия Нинова ще има 30 млн. лв., за да предложи на Михаил Миков подкуп за лидерския пост? Цялата ни партия няма и наполовина от тези пари. Миков беше нежелана личност тогава и в твърдите редици ясно се заяви да се гласува против него от големите организации. Няма нищо страшно, ако загубим тези избори, идват следващи, които са по-важни“, каза още социалистът. Той допълни, че БСП не се страхува, че АБВ влиза в битката за евроизборите с името „Коалиция за България“. Радослав Гайдарски призова съдът да отнеме лиценза за името на коалицията.
Сподели:

Коментари (0)

Държавници и политици с пожелания за Рождество

Държавници и политици с пожелания за Рождество

Нека Коледа даде сила и сплотеност на всички българи! пожела премиерът в оставка Росен Желязков

Рождество идва с кодове за опасно време: Снежна блокада по проходите и 5 бала вълнение в морето

Рождество идва с кодове за опасно време: Снежна блокада по проходите и 5 бала вълнение в морето

Докато Северозападът и планините потъват в сняг, леден дъжд и силен вятър застрашават трафика в останалата част от страната – температурите падат до минус 4 градуса още по обяд.

Когато Северна Македония е в криза България винаги помага, това не е жест на слабост, а на държавност

Когато Северна Македония е в криза България винаги помага, това не е жест на слабост, а на държавност

Ше получим от съседите мазут, за да не останат масезонците без ток и топлина