"Има няколко ресурсни министерства, които са важни. Има и няколко министерства, за които от ГЕРБ са положили усилия да са контролирани изцяло от тях- и министърът, и председателят на съответната парламентарна комисия да е техен представител", заяви Димитров.
По думите му това са министерствата на правосъдието, вътрешните работи и финансите.
"Марешки си скъса панталните и обувките да тича до централата на ГЕРБ, за да каже, че ще подкрепи бъдещото управление", заяви още Емил Димитров.
Още от България
Ивайло Мирчев: Дали решението за американските самолети-цистерни има връзка с “Лукойл” ?
"В предизборната си кампания “Прогресивна България” имаха слоган - ще успеем, знаем как, можем, готови сме. Оказа се, че не са готови, че не знаят как и че не могат", смята той
Един от основните свидетели по "Петрохан" проговори: Политици и близки на Калушев крият информация
Депутатът Стою Стоев заяви пред БНТ, че обвиненията представляват опит за саботаж на кандидатурата на формацията за президентските избори и подчерта, че изнесените твърдения не са подкрепени с факти.
Жълт код за горещо време е обявен в няколко области
Ще духа умерен, по високите части временно и силен вятър от изток-североизток