7 Февруари, 2026

Ще бъде слънчево, с температури между 22 и 27°

Ще бъде слънчево, с температури между 22 и 27°

Днес ще бъде слънчево. Около обяд над Западна България ще се появи разкъсана висока облачност, която до вечерта ще обхване и източните райони. Ще духа слаб, в Източна България до умерен вятър от юг-югозапад. Максимални температури между 22° и 27°, по морския бряг малко по-ниски, в София 23°-24°. 

Атмосферното налягане сутринта ще бъде малко по-високо от средното за април. През деня ще се понижава и вечерта вече ще е по-ниско от средното. 

Над Черноморието ще бъде слънчево. Ще духа до умерен юг-югоизточен вятър. Максималните температури ще са между 15° и 20°. Температурата на морската вода е 14-15°, на север от нос Калиакра е 11°. Вълнението на морето ще е 2-3 бала.

Над планините ще бъде слънчево, след обяд с разкъсана висока облачност. Ще духа предимно умерен запад-северозападен вятър. Максимална температура на височина 1200 метра около 16°, на 2000 метра – около 9°.

Сподели:

Коментари (0)

Крум Зарков: Имам очаквания да съм следващият председател на БСП

Крум Зарков: Имам очаквания да съм следващият председател на БСП

С Румен Радев поддържам отношения на взаимно уважение, но не бих водил диалог с него, изтъкна още кандидатът за лидер на социалистите

Социалистите се събират на 51-и конгрес, ще избират и нов лидер

Социалистите се събират на 51-и конгрес, ще избират и нов лидер

Сред кандидатите да заемат мястото на Атанас Зафиров са петима изявени личности в партийния и обществен живот

Облачна събота, но сравнително топла за сезона

Облачна събота, но сравнително топла за сезона

Максималните температури в Северна България ще бъдат между 5° и 10°, в Южна – между 11° и 14°, в крайните югозападни райони до 17°, в София 10°-11°