Председателят на Партията на европейските социалисти Сергей Станишев буквално избяга от социолозите Антоний Гълъбов и Чавдар Найденов, както и от бившия си образователен министър Даниел Вълчев в предаването "Панорама" по БНТ. След като тримата коментираха офшорната афера в студиото, бившият премиер на тройната коалиция се изказа по въпроса и си тръгна. Той не пожела да изслуша бившия си образователен министър Даниел Вълчев по повод панамските офшорки, както и да коментира с останалите гости темата. Станишев остави впечатление, че се е договорил с БНТ да не бъде коментиран и да говори само това, което само той е преценил да бъде попитан. Гълъбов, Найденов и Вълчев не проявиха интерес към тезите му и отминаха коментарите му безмълвно. По традиция всички гости в предаването, независимо от политическите им различия, остават до край и дори понякога имат общи тези по определени въпроси. Станишев обаче постъпи като Волен Сидеров, който преди няколко години си тръгна обиден без да се смути на живо в ефир пред изненадания поглед на водещия Бойко Василев.
Още от България
Огнян Минчев: Няма ден без гаф, няма ден без провал - много скъпо ще ни струва шушлякът на власт
"Милиарди свръхдефицит, милиарди ненужни заеми на държавата, газ по 9 евро от Турция - при наличен по 3 евро от Гърция..."
Десислава Атанасова за справката на Демерджиев: Екселска таблица с невярно съдържание
"На 3 юли публикувах официални документи за пътуването си с граждански полет на турските авиолинии от летище София до летище Истанбул"
Почина космонавтът Александър Александров
През 1988 г. Александър Александров участва в космическата мисия „Союз ТМ-5“ по програмата „Шипка“