7 Декември, 2025

Така изглежда камикадзето от Бургас

Така изглежда камикадзето от Бургас

Фотосът е направен с помощта на модерни технологии, като на базата на наличните до момента данни е възстановено лицето на самоубиеца, извършил терористичния акт на летището  в Бургас.

МВР умолява гражданите да съобщят в най-близкото поделение на министерството и на тел.             056/84 42 42      всяка информация, свързана с мъжа от снимката.

Анонимността е гарантирана.

До момента - въпреки ДНК пробите и пръстовите отпечатъци, не може да се установи самоличността на мъжа, който е сазесеч и от видеокамерите на летището, като на кадрите е с дълга коса.

Множество спекулации сочат, че той е пристигнал у нас от Лондон, от Белгия и т.н. Самият премиер Борисов в прак текст обяви, че той е влязъл в страната ни от шенгенска държава.

Други неофициални версии сочат, че загиналият е бил само муле, като е трябвало да качи експлозивите на автобуса, които впоследствие да бъдат задействани дистанционно с цел повече жертви и щети.

Определена ситуация обаче, станала на паркинга на летището е принудила съучастникът и основен извършител на атентата да взриви експлозива още там.

Сподели:

Коментари (0)

Облачно и топло за сезона, дъждовете спират

Облачно и топло за сезона, дъждовете спират

Максималните температури ще са между 6° и 11°. Слънцето в София изгрява в 7 ч. и 43 мин. и залязва в 16 ч. и 53 мин.

Христо Гаджев: България е шестата най-бързо развиваща се страна в ЕС, вот на недоверие за икономиката е неопрадван

Христо Гаджев: България е шестата най-бързо развиваща се страна в ЕС, вот на недоверие за икономиката е неопрадван

“Да си спомним къде бяхме точно преди 1 година. След изборите през октомври миналата година през декември месец ние още не можехме да си изберем председател на Народното събрание.”

Божанов: Целта на новия протест е да се съберат много хора - управляващите да разберат, че трябва да подадат оставка

Божанов: Целта на новия протест е да се съберат много хора - управляващите да разберат, че трябва да подадат оставка

Той отново упрекна МВР в бездействие.