23 Август, 2026

Цветанов в Панагюрище: ГЕРБ трябва да постигне категорична победа над популизма на 26-ти март

Цветанов в Панагюрище: ГЕРБ трябва да постигне категорична победа над популизма на 26-ти март

Успяхме да извадим държавата от тежкото положение след управлението на кабинета “Орешарски” и оставихме държавата с бюджетен излишък и висок икономически ръст

ГЕРБ доказа, че може да носи отговорност за държавното управление. По време на кабинета “Борисов 2” изплатихме 6, 2 млрд. лева стари задължения  - за фалиралата при БСП КТБ, за “Белене” и за “Мариците”. Успяхме да извадим държавата от тежкото положение след управлението на кабинета “Орешарски” и оставихме държавата с бюджетен излишък и висок икономически ръст. Това каза пред жители на Панагюрище председателят на Националия предизборен щаб на ГЕРБ и зам.-председател на партията Цветан Цветанов.

Той обясни пред присъстващите, че развитата инфраструктура е важна за всяко населено място, защото това създава нови работни места в резултат на направените инвестиции. “Националната програма за енергийна ефективност, която реализирахме, доказа, че е в интерес на хората и действително намалява сметките на домакинствата. Ние имаме реални резултати, които са видими в цяла България. БСП не казват какво са направили, или какво ще направят. Те използват лъжи и внушения за направеното от ГЕРБ”,  коментира Цветанов.

cv_1panag_izb2017.JPG

снимки: пресцентър на ГЕРБ

Зам.-председателят на ГЕРБ се обърна с призив към всички български граждани да не позволяват популизма да победи на 26-ти март. Той даде пример с изборите в Холандия, които бяха спечелни преди дни от министър-председателя Марк Рюте. “Хората излязоха и благодарение на високата избирателна активност популистическата партия загуби. Изборите в Холандия са знакови за Европа и трябва да бъдат пример за България. Цяла Европа боледува от популизъм, който не води до нищо добро. Но аз съм убеден, че всички ще се противопоставим на лъжите и омразата с номер 11 в бюлетината на 26-ти март”, заяви Цветан Цветанов.

Той благодари на кмета на Панагюрище Никола Белишки за ежедневната му работа в интерес на жителите на региона. Председателят на Националния предизборен щаб на ГЕРБ призова присъстващите да подкрепят и кандидата за народен представител от Панагюрище Христо Калоянов. 

izbori2017.jpg

Сподели:
Ваканцията свърши: От понеделник депутатите се връщат на работа

Ваканцията свърши: От понеделник депутатите се връщат на работа

С решението на НС беше определено лятната ваканция народните представители да бъде от 5 до 23 август включително

Жега до 38 градуса, жълт код за опасно време в цялата страна

Жега до 38 градуса, жълт код за опасно време в цялата страна

Съществена промяна на времето предстои към средата на новата седмица, когато и температурите ще се понижат чувствително

Обърканият Киприан разреши водосвет за Украйна в Шипченския манастир

Обърканият Киприан разреши водосвет за Украйна в Шипченския манастир

Искането за провеждането на водосвета е било внесено от името на общобългарския комитет „Ген. Иван Вълков“ и Съюза на репресираните „Памет“ от Казанлък

Коментари (0)