9 Април, 2026

Цветанов видя ГЕРБ като герой в референдума

Цветанов видя ГЕРБ като герой в референдума

БСП спекулират с резултатите  и смята, че оттук нататък тръгва политическия им възход. Но истината е, че при цялата компания, която проведоха и в коалиция с Атака и ВМРО те взеха малко повече гласове от това, което постигнаха през 2009 – 748 000.

Според Цветанов с този референдум БСП е провел най-скъпото социологическо проучване, за да види какви са и перспективите за следващите президентски избори. Но истинският мач ще бъде през юли 2013, когато ГЕРБ ще им покаже кой е истинският победител, закани се вътрешният министър.

Цветанов бе отново категоричен, че БСП са заблуждавали обществото, че Белене е евтина централа и ще струва 12 млрд. лева. Но такава е тяхната стратегия. Водното огледало в Кърджали е стартирано като проект за 8 млн., а са го завършили за 82 млн. лева. Цанков камък е започнал със стойност 430 млн., а изхарчиха за него над милиард. Симулирайки, че искат да възраждат регионите БСП реално крадат от държавата и източват бюджета, посочи Цветанов.

 

Сподели:

Коментари (0)

Премиерът: Надявам се примирието между САЩ и Иран да бъде спазено

Премиерът: Надявам се примирието между САЩ и Иран да бъде спазено

Андрей Гюров изтъкна мигновеното отражение на примирието върху международните цени на петрола – спад до 94-95 долара за барел.

Борисов: Либерални среди уронват авторитета на България пред Брюксел и Вашингтон

Борисов: Либерални среди уронват авторитета на България пред Брюксел и Вашингтон

По време на срещата си с жители на Обзор Борисов изведе като основен проблем забавянето на указа след проведения референдум за отделяне на населеното място от община Несебър

 Кмет се опитва да „възстановява“ концлагера „Белене“ в нарушение на решение на МС, което не е изпълнил

Кмет се опитва да „възстановява“ концлагера „Белене“ в нарушение на решение на МС, което не е изпълнил

Да съхраним паметта за жертвите на комунизма, като създадем национален държавен музей, при което да бъде взето мнението на жертвите и техните наследници