29 Юли, 2026

Весела Лечева: Другарите разбраха, че партията не прави чистка

Весела Лечева: Другарите разбраха, че партията не прави чистка

"БСП прие ограничението за депутатските мандати, което не е ограничение, а възможност за непрекъснато обновление", заяви пред бТВ Весела Лечева от БСП.

"Другарите разбраха, че партията не прави чистка. Решенията бяха взети с почти пълно мнозинство. Всеки един от тези другари, които са засегнати, ще могат да помагат на БСП", коментира тя решението за ограничаване на депутатските мандати. 

"В предизборната си платформа залагме на младите хора, на малкия и средния бизнес и на българското производство", заяви Лечева.

Тя не даде точен отговор на въпроса с кого ще се коалира БСП. 

"Нека мине 26 март и тогава ще коментираме", заяви тя, попитана ще се коалира ли БСП с ДПС.

Сподели:
Ивайло Мирчев: Кандидатурата на Йотова изглежда като операция „Радев, трети мандат“

Ивайло Мирчев: Кандидатурата на Йотова изглежда като операция „Радев, трети мандат“

"Може би защото Радев се чувства най-комфортно сред хора, които отразяват неговия образ и потвърждават централната му роля", казва той

След скандал: Мъж запали жена си пред децата, има опасност за  живота ѝ

След скандал: Мъж запали жена си пред децата, има опасност за живота ѝ

Предстои да му бъде повдигнато обвинение за опит за убийство с особена жестокост и по особено мъчителен за жертвата начин

Евакуирани са всички пътници от швейцарския круизен кораб, който заседна край Видин

Евакуирани са всички пътници от швейцарския круизен кораб, който заседна край Видин

Катерът на "Гранична полиция" е направил общо 20 курса за превозването им

Коментари (0)