17 Август, 2026

Владимир Кисьов: Нинова не е била от СДС, умилкваше се на водачите, за да печели постове

Владимир Кисьов: Нинова не е била от СДС, умилкваше се на водачите, за да печели постове
Владимир Кисьов

Целта на опозицията е да живеем в хибридния хаос на Путин

"Какво правят атакуващите партии в момента за България? Искат да живеем в хаос и да сме подчинени на хибридната политика на Русия. Ако БСП дойде на власт, ще съсипят държавата. Тя даде списъците за ликвидация на предприятия. След 1997 г. СДС изпълняваше ликвидациите. Тези неща трябва да се припомнят. Корнелия Нинова никога не е била член на СДС, а умилкваща се на лидерите в партията, за да печели постове". Това заяви в предаването "Свободна зона" по ТВ Европа Владимир Кисьов от СДС.

"Ние сме европейска държава. Не може да се говори, че единственото достижение за България Европа било това, че сме си плащали вноската в ЕС. Страната ни печели 5 пъти повече. Освен това, без ЕС ние трудно ще опазим границите си. Все по-често се забравя, че се пътува свободно в ЕС. Някои хора не помнят, а другите забравиха какво е да нямаш нищо по магазините. Казват, че парите не стигат. Да ниски са доходите, защото има предлагане", каза още демократът.

"Демократична България няма моралното право да критикува СДС. "Зелените" ли трябва да са ни партньори? Бойко Борисов и Цветан Цветанов не са ЕНП, а формация, която я представлява в България. 

Сподели:
Демерджиев:  Петрохан е пресечна точка на много интереси

Демерджиев: Петрохан е пресечна точка на много интереси

Той открои имена като Искра Фидосова, политически и институционални връзки и „огромни парични преводи“, които според него трябва да бъдат проверени

Нов протест в Пловдив иска държавата да продължи  съдебната битка за Панаира

Нов протест в Пловдив иска държавата да продължи съдебната битка за Панаира

Демонстрацията е факт въпреки съобщението от Министерството на финансите, че министър Гълъб Донев е внесъл заявление във Върховния касационен съд (ВКС), с което потвърждава държавния интерес по делото

Борисов:  Като разбраха, че  Димитър Николов  ще ги бие на президентските избори,  дадоха "Евровизия" на Бургас

Борисов: Като разбраха, че Димитър Николов ще ги бие на президентските избори, дадоха "Евровизия" на Бургас

"Лятната ни столица по наше време беше средище на срещи на най-високо ниво - от Ердоган, през Жан-Клод Юнкер, Дейвид Камерън, Орбан", заяви още той

Коментари (0)