България
Жената, предизвикала катастрофата на АМ "Тракия", била с отнета преди години книжка - заради употреба на алкохол
Преди време шофьорската книжка на Цвета Таскова, която предизвика тежката катастрофа на АМ "Тракия" вчера, е била отнета заради употреба на алкохол, съобщи Нова телевизия. От две години Таскова отново е правоспособен водач.
Пробите за наркотици и алкохол, които са били направени на жената след тежкия пътен инцидент днес, са били отрицатели. Тя е задържана за 24 часа в Софийската областна дирекция на полицията. Прокуратурата е започнала разследване за нарушаване на правилата за движение по пътищата, от което по непредпазливост са причинени смърт и телесни повреди на повече от едно лице.СНИМКИ от катастрофата на магистрала "Тракия"
Разследването на тежкия инцидент на автомагистрала "Тракия" се осъществява под наблюдението на Окръжна прокуратура-София. На място днес работи екип от разследващи полицаи от ОД на МВР-София, под ръководството на дежурен прокурор, както и на заместник на окръжния прокурор. В събота
Прокуратурата ще решава дали да задържи 29-годишната жена за по-дълго.
Още от България
Район „Слатина“ кани на „Пикник в парка“ с лятно кино, мобилна библиотека и музика
Вечерта завършва с „Кино под звездите“ на поляната пред паметника на Георги Аспарухов – Гунди, където ще се излъчи сръбската семейна комедия „Как се научих да летя“
Стоян Стоянов стана директор на ОДМВР – Плевен
„Гражданите на Плевен заслужават да се чувстват спокойни. Трябва да сме рамо до рамо в борбата с престъпността“, заяви прокурор Радоев
Кирил Петков: : Арогантността на Иво Христов е просто евтин PR фокус
Новосибирск победи Париж в главата на вицепремиера Иво Христов, за да скрие гафовете на кабинета на "Прогресивна България"