12 Април, 2026

Бойко Борисов инспектира силите за специални операции

Бойко Борисов инспектира силите за специални операции

"Военнослужещите представиха бойни техники и умения във връзка с изпълнението на Националния план за противодействие на тероризма”, написа в социалната мрежа Фейсбук премиерът Бойко Борисов.

Министър-председателят инспектира  на Силите за специални операции в района на Специализирания учебен център „Црънча". Той проследи демонстрация на уменията им .

По време на демонстрацията бяха използвани вертолет „Кугар“ и самолет „Спартан“ от състава на Военновъздушните сили.

.„С министъра на отбраната Николай Ненчев и началника на отбраната генерал Константин Попов наблюдавахме демонстрация на способностите на Силите за специални операции в района на Специализирания учебен център „Црънча", пояси премиерът в социалната мрежа.

След демонстрациите премиерът Борисов, министър Ненчев и генерал Попов ще посетят и авиобазата "Граф Игнатиево".

Сподели:

Коментари (0)

Има ли Радев съюзник за проруско правителство след изборите?

Има ли Радев съюзник за проруско правителство след изборите?

Спиралата от избори, която ни очаква е лош вариант естествено, но е по-добра перспектива от правителство на „Прогресивна България“, което да ни хвърли в обятията на Москва

Вместо съдът, документален филм разобличава злодеянието "възродителния процес"

Вместо съдът, документален филм разобличава злодеянието "възродителния процес"

Новата документалната лента е силна, разтърсваща с майсторството и вдъхновението на създателите си

Смешни хайки в ромските махали, докато Кремъл не просто купува, а направо краде вота на 19 април

Смешни хайки в ромските махали, докато Кремъл не просто купува, а направо краде вота на 19 април

Специалните служби са като под упойка, никой не се бори с  мръсната  руска пропаганда, с промиването на мозъците в социалните мрежи, никой не пита  - в покоите на Митрофанова работят ли грушници, маскирани като градинари, готвачи или шпиони в расо?