Има едно семейство – българското, на всички други семейства - "сбогом",
Аз лично се отегчих от това политическо коректно говорене. Не трябва да им се цепи басма. Така режисьорът Андрей Слабаков коментира пред Нова тв новината, че участва в евролистата на ВМРО. И веднага даде пример като заяви: "Аман от педерасти, рецидивисти, цигани и непушачи". Да ми се обяснява колко е вредно да се пуши, а да ти продават цигари на ъгъла и да взимаш огромни пари от акцизи е крайно несериозно.
На въпрос за какво би говорил пред Европейския парламент, режисьорът каза, че щял да говори за образованието и предложи да има затвор за родители, които не водят децата си на училище.
Смятам, че листата на ВМРО е готина, защото има достатъчно разумни хора. Аз не съм краен – изключително разумен съм, не съм предлагал думите "мама" и "тате" да бъдат заменени с "родител 1" и "родител 2", добави Слабаков. Попитан дали харесва сегашното управление на България, Слабаков каза, че има какво да се желае. А дали трябва да напуснем ЕС, отговорът беше, че всеки закон, който е против България, означавал, че е против Европейския съюз.
"Има едно семейство – българското, на всички други семейства - "сбогом", каза Слабаков, коментирайки разделението в Европейския парламент и че там има политически семейства, тъй като няма как да има единни партии, защото влизат депутати от различни държави. "Обещавам да ходя на работа, за разлика от някои като Бареков и няма да допусна да се гласуват закони, които са антибългарски", завърши Слабаков.
Още от Смотаняци
Ивелин Михайлов: 100% оставам в политиката, богати любовници ще ме издържат вече
Лидерът на „Величие“ твърди, че проектът "Исторически парк" е подложен на целенасочен натиск от години, а формацията му е атакувана, защото отказва политически договорки
Калина Андролова: Цялата власт е в кръга на първия слуга на Радев, ще изтъргува и златните зъби на баба си
"Румен Радев няма стратегия, и никога не е имал! ", смята анализаторката
Тръмп се хвали, че Мелони го помолила за снимка, тя: „Честно казано съм изумена“
Тя посочи,че коментарите му са напълно измислени и че Тръмп действа с много по-голямо уважение към враговете на Запада, отколкото към стари, установени съюзници