29 Юли, 2026

Путин обеща да не пази "вечна тайна" за оръжията си

Путин обеща да не пази "вечна тайна" за оръжията си

Владимир Путин обеща да зарадва конкурентите на Русия с нови разработки в областта на отбраната и сигурността, съобщи РИА Новости. 

“Всяко откритие, постижение и разработка във военната сфера за нуждите на отбраната и сигурността рано или късно става достояние за гражданските отрасли в производството. Интернет точно с това започна”, каза руският президент.

“Ние ще зарадваме своите партньори и конкуренти с нашите най-нови разработки в областта на отбраната и сигурността. Но това, което ще покажем – а ние няма да пазим вечно тайната, то така или иначе ще се използва в гражданските отрасли”, подчерта Путин.

Сподели:
NYT: Иран обмисляше ответен удар по украинско пристанище

NYT: Иран обмисляше ответен удар по украинско пристанище

Украйна, която обвини Иран и Русия във взаимна подкрепа на военните операции, удари ирански търговски товарен кораб в Каспийско море в събота, убит беше цивилен моряк

Кремъл заплаши Румъния с „правилен отговор“ след експулсирането на дипломат

Кремъл заплаши Румъния с „правилен отговор“ след експулсирането на дипломат

Според говорителят на руското външно министерство Мария Захарова румънските власти "фабрикуват инциденти", за да прикриват катастрофални резултати от своята безотговорна позиция за Киев

Русия обяви ръководителя на Телеграм за международно издирване

Русия обяви ръководителя на Телеграм за международно издирване

Според разпространения доклад администрацията на Телеграм е допуснала сериозни нарушения на местното законодателство, като не е изтрила множество канали, чатове и ботове. Твърди се, че такива цифрови ресурси се използват активно от украинските разузнавателни служби, както и от терористични и екстремистки организации.

Коментари (0)