15 Януари, 2026

Цветелин Кънчев: Не се развеждаме с БСП

Цветелин Кънчев: Не се развеждаме с БСП

Пред Нова телевизия лидерът на Евророма Цветелин Кънчев категорично отрече “развода”, приписван на партията му с БСП. „Това не е вярно”, каза той. Но подчерта, че в някои райони активисти на Евророма не могат да работят със структурите на Столетницата поради звездоманията на червените шефове. „Партньори – да, слуги – не”, емоционално заяви Кънчев.

Според него ромите, които членуват или симпатизират на партията му, не са купени на евроизборите. „По 20-30 лв. са вземали останалите мангасари от дебеловрати момчета, обикаляли страната нощно време, за да не се вижда какво вършат”, обясни той. Кънчев разкритикува събарянето на незаконните ромски къщи във варненския квартал Аспарухово, окачествявайки този акт като много неприятен. 

Сподели:

Коментари (0)

29 години след 10 януари: революцията, която не успя да отстрани комунистите от властта

29 години след 10 януари: революцията, която не успя да отстрани комунистите от властта

Когато народният гняв стигна до парламента, но не и до пълната смяна на системата

Годината на Тръмп – президент, крал, шут… диктатор?

Годината на Тръмп – президент, крал, шут… диктатор?

Резултатът е един много по-несигурен свят, усилване на автокрациите, нарастване на рисковете за Европа, все по-цинична агресия срещу Украйна

Загубен робот в ледовете на Антарктида се завърна с тревожни данни

Загубен робот в ледовете на Антарктида се завърна с тревожни данни

Силни течения отнесли робота далеч от определения му маршрут, под ледника Денман - район, който преди това не е бил подложен на директни измервания