2 Юли, 2026

Новобранец в партията оглави БСП-Пловдив

Новобранец в партията оглави БСП-Пловдив

"Предизвикателствата пред мен са спечелване на доверието на пловдивчани на предстоящите парламентарни избори. Сред останалите задачи са вътрешнопартийни организационни проблеми, свързани с кадровата политика и подмладяването на партията и обучението на младите", заяви в интервю за Радио Пловдив 39-годишният Красимир Трифонов, който стана шеф на градската структура на БСП в града. 

Местните социалисти го избраха на конференцията, която се проведе  в града на тепетата вчера. От 151 делегати за него гласуваха 83, а за другия кандидат Илия Гатев – 68. Преди тайното гласуване отвод си направиха седем номинирани за поста председател на ГС на БСП – Пловдив.

Новият шеф е член е на БСП едва от 3 г.

 Поставям си за цел минимум трима депутати да влязат от града в следващия парламент, заяви той след избора.
Красимир Трифонов е  завършил е етнология и културен туризъм, магистър е по икономика. Работил е като експерт в Областна администрация и Община Пловдив, а в момента работи в сдружение „Местна инициативна група Перущица-Родопи“.
С таен вот пловдивските социалисти излъчиха кандидатите за народни представители на «БСП за България» в 16 МИР.

Сподели:
Асен Василев: Замразени плащания за майките и пенсионерите,  водопад от евро за...

Асен Василев: Замразени плащания за майките и пенсионерите, водопад от евро за...

"Увеличението на задълженията трябва да върви ръка за ръка с увеличението на правата. А правата на гражданите в проектобюджета на Гълъб Донев са замразени", смята той

Депутат на Радев за бюджета: Просто се налага да изпием до дъно тази горчива чаша

Депутат на Радев за бюджета: Просто се налага да изпием до дъно тази горчива чаша

Той обаче увери, че е доста по-обнадежден по отношение за финансовите параметри на Бюджет 2027 и същевременно отрече Бюджет 2026 да е дело на „Прогресивна България“.

Хамид Хамид: Справката за Делян Пеевски е изфабрикувана, отговорните лица в ГДБОП да се извинят

Хамид Хамид: Справката за Делян Пеевски е изфабрикувана, отговорните лица в ГДБОП да се извинят

Министърът се позова на справка, изготвена от служители на ГДБОП, припомни той

Коментари (0)