Изданието коментира зависимостите на милиардера от кетамин, екстази и гъби, които вече са му причинили сериозни здравословни проблеми
Илон Мъск бе обвинен, че е употребявал толкова много кетамин по време на предизборната кампания за 2024 г., че е развил проблеми с пикочния мехур
Вестник „Ню Йорк Таймс“ публикува разследване за употребата на наркотици от Мъск, само часове преди той да се появи с Тръмп в Белия дом в последния си ден като ръководител на Службата за правителствена ефективност (DOGE).
Най-богатият човек в света също е приемал екстази и гъби и е пътувал с кутия хапчета през миналата година. Не е известно дали Мъск е приемал наркотици, докато е оглавявал DOGE.
Роденият в Южна Африка технологичен магнат, най-големият дарител на предизборната кампания на Тръмп за 2024 г., е казал на близки хора, че кетаминът, анестетик, който може да предизвика дисоциация, е повлиял на пикочния му мехур. Това е известен ефект от дългосрочната употреба. / БГНЕС
Още от Свят
Съдът задължи администрацията на Тръмп да публикува нередактирани документи от досието "Епстийн"
На Министерството на правосъдието е наредено също да разкрие имената на подателите и получателите на определени имейли, както и предполагаемите съучастници на Епстийн, посочени в предварителното обвинение
ЕС: Ако Тръмп въведе нови мита, следва решителен отговор
"ЕС ще реагира бързо и решително, за да защити правата си и регулаторната си автономия“
Бенямин Нетаняху: Израел остава в Южен Ливан, докато "Хизбула" не се разоръжи
„Най-важното е, преди всичко, Израел да остане в зоната за сигурност в Южен Ливан"