19 Декември, 2025

Облачно и мъгливо, но все още топло за сезона

Облачно и мъгливо, но все още топло за сезона

На отделни места ще превали слаб дъжд

Днес над страната ще преобладава облачно, а в равнините и котловините и мъгливо време. На отделни места ще превали слаб дъжд. Временно подобрение на видимостта ще настъпва в следобедните часове. Ще духа слаб до умерен вятър от изток-североизток. Максималните температури ще са между 19° и 24°, в София - около 22°, съобщи „Фокус“.

Атмосферното налягане е и ще се задържи по-високо от средното за ноември.

По Черноморието ще преобладава облачно и мъгливо време, като временно подобрение на видимостта ще настъпва в следобедните часове. Ще духа до умерен вятър от изток-североизток. Максимални температури на въздуха и морската вода – 17-18°. Вълнение на морето 1-2 бала.

В планините ще има значителна облачност, но без съществени валежи. Ще духа слаб до умерен югоизточен вятър. Максималната температура на височина 1200 метра около 19°, на 2000 метра – около 13°.

Сподели:

Коментари (0)

Президентът затваря кръга от консултации с партия "Величие"

Президентът затваря кръга от консултации с партия "Величие"

Конституционната процедура ще продължи с връчването на мандати за съставяне на кабинет

Мрачен и студен петък, идва ново захлаждане

Мрачен и студен петък, идва ново захлаждане

В котловините и ще има мъгли в сутрешните часове, слънцето ще се показва по морето и в планините

Протести в няколко града: Исканията са за избори с машини и оставка на Сарафов

Протести в няколко града: Исканията са за избори с машини и оставка на Сарафов

Демонстранти изпълниха улици в Пловдив, Варна, Стара Загора, Велико Търново, Добрич, Русе и Плевен