24 Декември, 2025

Облачно с краткотрайни дъждове, на места с гръмотевици

Облачно с краткотрайни дъждове, на места с гръмотевици

Снимка: Faktor.bg

Максималните температури ще се движат между 13° и 18°, за София - около 13°, по Черноморието 11°- 14°

Днес облачността ще се задържи значителна, като по-съществени разкъсвания ще има в часовете преди обед.

В следобедните часове отново на много места ще превали краткотраен дъжд, в отделни райони с гръмотевици, казват от НИМХ. Вятърът временно ще се ориентира от север-североизток, ще е слаб, в източните райони до умерен. Максималните температури ще се движат между 13° и 18°, за София - около 13°.

В планините облачността ще е значителна, билата често ще са в мъгла. Главно в следобедните часове на много места ще има валежи от дъжд, над 1700 метра - от сняг. Ще духа до умерен вятър от североизток. Максималната температура на височина 1200 метра е бъде около 7°, на 2000 метра - около 1°.

По Черноморието облачността ще е значителна, по-съществени разкъсвания ще има преди обед. След обед на места ще превали слаб дъжд. Ще духа до умерен вятър от север-североизток. Максималните температури ще са между 11° и 14°.

Сподели:

Коментари (0)

България предложи доставки на мазут на Република Северна Македония

България предложи доставки на мазут на Република Северна Македония

Българската страна заяви готовност да съдейства за осигуряването на необходимите количества при спазване на техническите и логистичните възможности

Проф. Павлов: 2025 г. бе лоша за българо-македонските отношения, вината е на Скопие

Проф. Павлов: 2025 г. бе лоша за българо-македонските отношения, вината е на Скопие

Очаквам още по-голямо засилване на стремежа на режима на Мицкоски, подобно на Груевски преди години, да се разграничава историята на Македония от тази на България, което е някакъв абсурд от гледна точка на историческата наука, казва още историкът

Румяна Коларова: Не изключвам МЕЧ, "Величие", "Възраждане" и БСП да работят за идеите на Радев

Румяна Коларова: Не изключвам МЕЧ, "Величие", "Възраждане" и БСП да работят за идеите на Радев

Политическият пейзаж в България отново се раздвижи след подадената оставка на кабинета