12 Август, 2026

Облаци и дъжд, в планините на места ще превалява сняг

снимка: архив Faktor.bg

Максималните температури ще бъдат между 10° и 15°, в София – около 10°.

Днес облачността над страната ще е по-често значителна и на места ще има слаби валежи от дъжд. В сутрешните часове в отделни северни и планински райони дъждът ще се примесва със сняг. Ще духа до умерен вятър от север-северозапад. Максималните температури ще са между 10° и 15°, в София – около 10°.
    
Над Черноморието облачността ще е значителна и на много места ще има валежи от дъжд. Ще духа умерен североизточен вятър. Максималните температури ще бъдат 10°-13°. Температурата на морската вода е 9°-10°. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.
    
Над планините облачността ще е значителна и на много места ще има валежи от сняг, под 1000 метра – от дъжд. Ще духа умерен и силен вятър от север-северозапад. Максималната температура на 1200 метра ще бъде около 3°, на 2000 метра - около минус 4°.

Сподели:
Ешерихия коли и ентерококи са 4-5 пъти над нормата край Свети Влас

Ешерихия коли и ентерококи са 4-5 пъти над нормата край Свети Влас

Затвориха плаж "Изток". Причината за замърсяването е спукана тръба при заустването на отпадните води от частната пречиствателна станция във ваканционно селище "Елените".

Двама мъже паднаха от хидроплан край Несебър, единият загина, другият е тежко ранен

Двама мъже паднаха от хидроплан край Несебър, единият загина, другият е тежко ранен

Служители на близката водна база видели инцидента и влезли с джетове в морето, за да помогнат на двамата мъже

Гълъб Донев: Минималната заплата трябва да е 50% от средната основна заплата

Гълъб Донев: Минималната заплата трябва да е 50% от средната основна заплата

Предвижда се веднъж на четири години да бъде извършвана оценка дали минималната работна заплата е адекватна

Коментари (0)