Оставката ми ще е плод на добре обмислено решение
Официално вече не съм част от ПП ''Атака''. Истината е, че аз никога не съм бил член на партията. Последните 10 години от живота ми минаха в работа за ''Атака'', работа, на която посветих цялото си време. Това обяви в прессъобщение областният управител на София Илиан Тодоров.
"Като областен управител на Софийска област, заедно с екипа на областна администрация направихме добри неща. Две от тях, по които работя повече от година и половина са споразуменията за сътрудничество между Софийска област и Китай и Софийска област и Мароко, които смятам да финализирам, заради възможностите за развитие, които предоставят на Софийска област. Зная, че гражданите ще го оценят", допълни още Тодоров. "Относно оставката ми като областен управител, която както знаем, всеки носи в джоба, уверявам ви, ще бъде плод на обмислено решение", каза в заключение областният управител.
Фактор
"Като областен управител на Софийска област, заедно с екипа на областна администрация направихме добри неща. Две от тях, по които работя повече от година и половина са споразуменията за сътрудничество между Софийска област и Китай и Софийска област и Мароко, които смятам да финализирам, заради възможностите за развитие, които предоставят на Софийска област. Зная, че гражданите ще го оценят", допълни още Тодоров. "Относно оставката ми като областен управител, която както знаем, всеки носи в джоба, уверявам ви, ще бъде плод на обмислено решение", каза в заключение областният управител.
Още от България
Нанков за мантинелите: Самият Шишков е подписал договорите през 2023 г. в служебния кабинет на Радев
"Няма поръчка за 1 млрд. евро. Има за 490 млн. евро - Шишков не може да борави с цифри"
Мирчев: Груба подмяна е да се приравнява освещаването на бойните ни знамена с ролята на Гундяев
"Освещаването на българските бойни знамена няма нищо общо с пропагандата на агресивна война - то не благославя нападение срещу чужда държава, не обявява войната за „свещена“ и не превръща Църквата в инструмент на държавна пропаганда"
Локомотив на пътнически влак се запали на гара Церковски
В 16:19 ч в Районно управление - Карнобат е подаден сигнал от началника на пътническия влак №30133 по линията Карлово - Бургас, че локомотивът на композицията е обхванат от пламъци