24 Юни, 2026

Обмислят намаляване на работното време на градския транспорт в София

Обмислят намаляване на работното време на градския транспорт в София

В метрото на един влак се падаше по един пътник, съобщи Фандъкова

Обмислят намаляване на работното време на градския транспорт в София. Това обяви кметът на столицата Йорданка Фандъкова.

"Повечето хора работеха от вкъщи и нямаше пътуващи в късните часове, затова от „Градска мобилност” предложиха последната линия да е между 22:00 и 22:30 часа. В метрото на един влак се падаше по един пътник. Разбирате, че в тази тежка финансова ситуация трябва да се съобразим, но ще обсъдим", каза тя. 

"Зоните ще работят. Нямаме намаление на каквито и да е било превозни средства. Пролетта, когато затворихме зоните, се получи доста голямо струпване и това повече попречи, отколкото помогна", допълни Фандъкова.
Сподели:
Севернокорейски войник извърши крайно рисково бягство, като се отскубна през границата

Севернокорейски войник извърши крайно рисково бягство, като се отскубна през границата

Войникът избяга през строго охраняваната Корейска демилитаризирана зона, едно от най-укрепените места в света, демонстрирайки, че дори засиленото наблюдение на Ким Чен Ун не може напълно да спре народа му да бяга от режима, коментира The Wall Street Journal

Германия готви нова пенсионна реформа, плавно вдига възрастта

Германия готви нова пенсионна реформа, плавно вдига възрастта

Канцлерът Мерц уверява гражданите да не се тревожат, защото мерките ще предотвратят колапса на пенсионната система и ще укрепят социалния договор между поколенията

Кошмар в Угърчин: Отриха мъртви трима души, подозират жестоко убийство

Кошмар в Угърчин: Отриха мъртви трима души, подозират жестоко убийство

Кървавата драма се е разиграла в общежитие за хора, които се намират в затруднение, не се знае засега какви са били отношенията на жертвите

Коментари (0)