Момичето издъхна в петък в час по физическо възпитание, докато играе федербал
Досъдебно производство е образувано за смъртта на 15-годишна ученичка от Природо-математическата гимназия в Димитровград, предаде БНР.
Момичето издъхва в петък в час по физическо възпитание, докато играе федербал.
На място пристига екип на Спешната помощ, който установява смъртта.
Резултатът от аутопсията показа, че момичето е починало от внезапна сърдечна смърт. В понеделник с децата от училището ще работи психолог.
Фактор
Момичето издъхва в петък в час по физическо възпитание, докато играе федербал.
На място пристига екип на Спешната помощ, който установява смъртта.
Резултатът от аутопсията показа, че момичето е починало от внезапна сърдечна смърт. В понеделник с децата от училището ще работи психолог.
Още от Улицата
Добра новина: Няколко големи банки у нас удължават срока за безплатен обмен на лев с евро
Те заявиха, че няма да спазят закона, според който след 30 юни 2026 г. обмяната на българските левове с европейската валута ще става само при определени от банките такси.
Гръцки националисти оскверниха паметта за Гоце Делчев в с.Баница
Членове на организацията „Свещен батальон“ са премахнали мраморна плоча на македонския войвода, която според гръцките власти е била незаконно поставена
Проф. Веселин Вучков: България постепенно се превръща в хазартна държава
По време на Световното първенство по футбол рекламите на залози посяват „семенцето“ на зависимостта сред децата, а държавата изостава в защитата на обществения интерес, предупреждава юристът