30 Април, 2026

Новият председател на Общинския съвет в Ловеч е Стефан Тихолов

Новият председател на Общинския съвет в Ловеч е Стефан Тихолов

Новият председател на Общинския съвет в Ловеч е Стефан Тихолов (50 г.). Той бе избран на първата сесия на 13 ноември 2023 г.  след гласуване с интегрирана бюлетина. Резултатът е 16 гласа „За“, 11 гласа недействителни (празни) бюлетини и два гласа, които не подкрепят никого. Новият председател е представител на коалицията ИТН – Български възход.

Юристът Стефан Тихолов Тихолов е завършил специалност „право“ в СУ „Свети Климент Охридски“. 

От 2001 г.  работи като адвокат по данъчни и търговски дела. Интересите му са основно в областта на материалното и процесуално данъчно право, търговско и облигационно право.

Има редица публикации в областта на прякото и косвеното данъчно облагане, счетоводното законодателство, регистърното производство по ЗТР, процеса по ЗАНН, данъчния процес, проблеми на гражданското и облигационното право. Участвал е като лектор в семинари по материално и процесуално данъчно право.

Сподели:

Коментари (0)

Ремонт на АМ "Тракия" край Ямбол ограничава движението към Бургас

Ремонт на АМ "Тракия" край Ямбол ограничава движението към Бургас

Агенция „Пътна инфраструктура“ се извинява на гражданите за причиненото неудобство, но дейностите са необходими, за да се осигури безопасността на движение и да се повиши комфортът на пътуване

Шотландец постави нов рекорд за плуване в река Орд, гъмжаща от крокодили

Шотландец постави нов рекорд за плуване в река Орд, гъмжаща от крокодили

„Казват, че „страхът е широк една миля и дълбок един сантиметър“ – възпрятието за страх е много по-голямо, отколкото реално представлява опасността, сподели Анди Доналдсън. За възможната опасност му напомни 2,5-метров крокодил, чакащ на стартовата рампа.

Андрей Гюров за „Магазин за хората“: В България сме виждали "фалити по Магнитски..."

Андрей Гюров за „Магазин за хората“: В България сме виждали "фалити по Магнитски..."

Премиерът атакува проекта, ощетил финансово държавата, след оставката на борда, който от своя страна обвини държавата в липса на диалог