Клаксони огласиха пространство пред правителствената сграда в София в деня, в който автобусни превозвачи и шофьори на ТИР-ове паркираха тежките превозни средства на жълтите павета, предаде БГНЕС.
Големите камиони спряха пред Министерски съвет, на площад „Батенберг” има много автобуси. Движението в района е спряно.
Големи транспаранти с надписи: „Справедливо ли е да чакаме с дни по българските граници”, „Тол системата е по-разбита и от прохода Витиня” – са окачени на кабините на ТИР-овете.
Превозвачите са недоволни заради високите цени на горивата, тол системата и липсата на транспортна политика от страна на правителството.
Магдалена Милтенова, председател на Конфедерация на автобусните превозвачи, каза пред БГНЕС, че проблемите са изключително тежки, неразрешени до настоящия момент.
„За съжаление не виждаме и никакво намерение за тяхното решаване”, каза тя. Милтенова посочи, че протестират всички превозвачи в България.
Превозвачи излязоха и в Пловдив, Благоевград, в Бургас. Те настояват за отпадане на биодобавката на горивата за период от 6 месеца, връщане на 50% от акциза на горивата за период от 6 месеца, мораториум върху цените и обхвата на тол таксите.
„Спешно България трябва да намали акциза с 50%. Искаме да не се въвеждат допълнителни тол такси за второстепенните пътища, което го няма никъде в Европа. Искаме да се махне биокомпонентът, който оскъпява с до 20 ст. горивото", заяви пред кореспондента на БГНЕС от Бургас Васил Михалев, заместник-председател на НСБП.
„Работим на ръба, защото в момента клиентите не искат да плащат повече. Ние имаме повече разходи и реално нашите оборотни средства свършват, имаме лизинги, заплати, глобяват ни в Европа, защото сме българи”, сподели Лъчезар Христов, собственик на транспортна фирма. /БГНЕС
Фактор
Големите камиони спряха пред Министерски съвет, на площад „Батенберг” има много автобуси. Движението в района е спряно.
Големи транспаранти с надписи: „Справедливо ли е да чакаме с дни по българските граници”, „Тол системата е по-разбита и от прохода Витиня” – са окачени на кабините на ТИР-овете.
Превозвачите са недоволни заради високите цени на горивата, тол системата и липсата на транспортна политика от страна на правителството.
Магдалена Милтенова, председател на Конфедерация на автобусните превозвачи, каза пред БГНЕС, че проблемите са изключително тежки, неразрешени до настоящия момент.
„За съжаление не виждаме и никакво намерение за тяхното решаване”, каза тя. Милтенова посочи, че протестират всички превозвачи в България.
Превозвачи излязоха и в Пловдив, Благоевград, в Бургас. Те настояват за отпадане на биодобавката на горивата за период от 6 месеца, връщане на 50% от акциза на горивата за период от 6 месеца, мораториум върху цените и обхвата на тол таксите.
„Спешно България трябва да намали акциза с 50%. Искаме да не се въвеждат допълнителни тол такси за второстепенните пътища, което го няма никъде в Европа. Искаме да се махне биокомпонентът, който оскъпява с до 20 ст. горивото", заяви пред кореспондента на БГНЕС от Бургас Васил Михалев, заместник-председател на НСБП.
„Работим на ръба, защото в момента клиентите не искат да плащат повече. Ние имаме повече разходи и реално нашите оборотни средства свършват, имаме лизинги, заплати, глобяват ни в Европа, защото сме българи”, сподели Лъчезар Христов, собственик на транспортна фирма. /БГНЕС
Още от Улицата
Кабинетът обсъжда повишаване на социалната пенсия за старост
Право на социална пенсия за старост имат лицата, навършили 70-годишна възраст, когато годишният доход на член от семейството към датата на навършване на възрастта е по-малък от сбора на гарантирания минимален доход, установен за страната
След като си замразиха заплатите: Много или малко получават народните избраници у нас?
Оказва се, че в най-бедната страна от Европейския съюз депутатските заплати са най-високи, като надвишават почти 7 пъти средната за странат
Силите, които разбиха двупартийната система и рейтинга на Стармър в Обединеното кралство
Вероятният наследник на премиерския пост, бившият кмет на Манчестър Анди Бърнам, ще бъде шестото ново лице на Даунинг стрийт 10 за седем години - въртящата се врата започна да се върти преди десетилетие с предизвиканите от Брекзит напускания на бившите консервативни премиери Дейвид Камерън през 2016 г. и Тереза Мей през 2019 г.