Тя да обясни за какво е, да не въвлича МВР във войни, каза служебният вътрешен министър пред медиите
„Кристиян Христов е задържан по разпореждане на прокуратурата, тя да обясни за какво е, да не въвлича МВР във войни“. Това каза служебният вътрешен министър Иван Демерджиев пред медии, след като формалният собственик на „Изамет“ Кристиян Христов беше арестуван преди извънредната пресконференция по повод казуса „Осемте джуджета“.
За Петър Петров - Еврото няма данни да е бил в ресторанта по време на акцията, каза Демерджиев. По думите му Петров е обявен за общодържавно издирване и няма информация да е напуснал страната.
Вътрешният министър коментира и случая с убийството на Красимир Каменов - Къро, като каза, че представител на МВР е в Южна Африка и се очаква до неделя да се запознае с разследването.
Още от Закон и ред
ВСС прие оставката на Сарафов като шеф на НСлС и заместник главен прокурор, остава редови следовател
Сарафов няма да получи обезщетение от 20 заплати, защото не напуска системата, а остава као редови следовател
Пуснаха студента, задържан за трагичния случай в Благоевград
Разследващите се опитват да установят дали студентът, под въздействието на наркотици, е блъснал момичето през прозореца, както и каква е съпричастността му към падането на младежа, който и в момента се бори за живота си
Министър Найденов иска среща с Кьовеши заради скандала с българския европрокурор
Правосъдният министър се интересува от позицията на европейския главен прокурор по казуса, за да бъде излъчена достойна кандидатура и безсъмнения за зависимости