И кръвната проба на “Мис Силикон" Катрин Йорданова е положителна за кокаин, съобщава Нова телевизия като се позовава на свои източници. 23-годишната плеймейтка вчера даде положителна проба за кокаин при извършен полеви тест за шофиране след употреба на наркотици. Пътната проверка беше извършена в столичния квартал "Студенстки град". Йорданова беше задържана за 24 часа.
В последните седмици името на плеймейтката беше замесено в няколко скандала. Първият беше предизвикан от качен от нея клип, на който се вижда как кола се движи по АМ "Тракия" със скорост от 256 км/ч.
На друг клип пък автомобилът, който тя управлява, е със стикер на парламента. Йорданова обаче не пожела да обясни как се е сдобила с него. От пресцентъра на Народното събрание обясниха, че стикерът е копие на тези, които са залепени на служебните автомобили. Добавиха, че пропуските на депутатите са с пореден номер, име и фамилия.
Още от Закон и ред
Законът за личния фалит от днес се прилага и в България
Министърът на правосъдието Николай Найденов издаде заповед за въвеждане в експлоатация на Регистъра по несъстоятелност
„Знаели са какво търсят“ – в убийството на бизнесмена Владимир Янков вероятно са замесени хора от обкражението му
Случаят изглежда като предварително подготвено престъпление
Независими прокурори учредиха първото ново професионално сдружение от близо 30 години
За председател беше избран прокурорът от Районна прокуратура – Перник Георги Балков, който беше и заместник-министър на правосъдието в служебния кабинет с министър Андрей Янкулов.