20 Юни, 2026

Кьовеши и Гешев разговаряха в Съдебната палата

Кьовеши и Гешев разговаряха в Съдебната палата
Иван Гешев и Лаура Кьовеши

Главният прокурор Иван Гешев и главният прокурор на Европейската прокуратура Лаура Кьовеши проведоха среща в Съдебната палата в София.

На срещата присъстваха заместниците на главния прокурор Даниела Машева, Красимира Филипова, Десислава Пиронева и завеждащият Отдел 8 във ВКП - "Престъпления против финансовите интереси на ЕС и взаимодействие с Европейската прокуратура" прокурор Камен Михов.

От страна на Европейската прокуратура участие взеха българският представител в Европейската прокуратура Теодора Георгиева, и.д. ръководител на сектор „Стратегии и изпълнение“ Милан Ярон и говорителят Тине Холевоет, съобщиха от ПРБ.

Иван Гешев поздрави Лаура Кьовеши във връзка с официалния старт на 1 юни 2021 г. на работата на Европейската прокуратура.

Главният прокурор Иван Гешев изрази увереност в перспективите за успешно сътрудничество в интерес на европейските граждани между Прокуратурата на Република България и Европейската прокуратура по противодействие на измамите със средства на Европейския съюз, злоупотребите с ДДС, изпирането на пари, корупцията и организираната престъпност, съобщава БГНЕС.

Сподели:
Съдят 73-годишен преподавател по музика за блудство с 10-годишно дете в Благоевград

Съдят 73-годишен преподавател по музика за блудство с 10-годишно дете в Благоевград

Детето е споделило за случилото се на майка си

В СГП няма информация къде е Петьо Еврото - искат от СДВР спешно да я предостави

В СГП няма информация къде е Петьо Еврото - искат от СДВР спешно да я предостави

От прокуратурата допълват, че под ръководството и надзора на СГП се води разследване, по което Петров е обвинен за изнудване

Янкулов: Дано Петьо Еврото няма телевизор или интернет

Янкулов: Дано Петьо Еврото няма телевизор или интернет

Повод за коментара му е странното наистина заявление на и.д. главен секретар на МВР главен комисар Любомир Николов

Коментари (0)